MIX CHABASÓW MANUFAKTURA WIELKOPOLSKA

58,99 zł

Dostępność: W magazynie

Mix chabasów Manufaktura Wielkopolska

Zdjęcie zestawu stanowi jedynie przykład – zawartość zestawu może się różnić od zdjęcia w zależności od dostępności produktów. Pełny i aktualny opis obowiązującego zestawu poniżej:CHABAS Z CZOSNKIEM W GALARCIE MANUFAKTURA WIELKOPOLSKA 300 g


Mięso wieprzowe, peklowane przyrządzone z tradycyjnych receptur. Wykwintny, dobrze wyczuwalny zapach i smak naturalnego czosnku powoduje, że jest to przekąska dla prawdziwych smakoszy!


CHABAS Z SZYNKI W GALARCIE MANUFAKTURA WIELKOPOLSKA 300 g


Wielkopolska przekąska z mięsa wieprzowego, peklowanego. Kawałki smakowitej szynki zanurzone są w złocistym galarcie, stanowi idealny dodatek do kanapek i przekąsek. Smakowicie komponuje się z chrupiącym pieczywem.


CHABAS Z GOLONKI W GALARCIE MANUFAKTURA WIELKOPOLSKA 300 g


Tradycyjna przekąska z mięsa wieprzowego, które jest peklowane i zatopione w smakowitej, bursztynowej galarecie. Domowy smak weków zawdzięczamy wielkopolskim, naturalnym przyprawom.


CHABAS Z ŁOPATKI W GALARCIE MANUFAKTURA WIELKOPOLSKA 300 g


Tradycyjna przekąska z mięsa wieprzowego, które jest peklowane i zatopione w smakowitym, bursztynowym galarcie. Domowy smak weków zawdzięczamy wielkopolskim, naturalnym przyprawom.Odpowiednie do skosztowania kawałki peklowanego mięsa wieprzowego, w towarzystwie naturalnego galartu. Wyśmienita mięsna przekąska, której smakowitość otrzymujemy dzięki naturalnym ziołom i przyprawom. 


Towary są pakowane i wysyłane w ciągu 24h

Zadzwoń do nas, jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o produkcie.

Zakupiony towar możesz odesłać w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Kupuj u polskiego producenta

Opinie
Napisz własną opinię
Piszesz o: MIX CHABASÓW MANUFAKTURA WIELKOPOLSKA
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Oceń produkt