DOSTAWA, CZAS, KOSZTY PRZESYŁKI

DOSTAWA I CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 1. SPRZEDAJĄCY DOSTARCZA PRODUKTY JEDYNIE NA TERENIE POLSKI.
 2. SPRZEDAJĄCY REALIZUJE ZAMÓWIENIE W CIĄGU DWÓCH DNI ROBOCZYCH POCZĄWSZY OD NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO I PROWADZI NASTĘPUJĄCE FORMY DOSTAWY:

1.1. WYSYŁKOWA:

 • TOWAR ZAMÓWIONY W SKLEPIE INTERNETOWYM JEST DOSTARCZANY NA WSKAZANY W ZAMÓWIENIU ADRES ZA POŚREDNICTWEM FIRM KURIERSKICH.
 • NA CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA SKŁADA SIĘ CZAS KOMPLETOWANIA ZAMÓWIENIA I CZAS DOSTAWY.
 • ZAMÓWIENIE ZŁOŻONE W DNIACH ROBOCZYCH OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU DO GODZINY 15:00 DOSTARCZANE JEST W TERMINIE DWÓCH DNI ROBOCZYCH.
 • ZAMÓWIENIE ZŁOŻONE W DNIACH OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU PO GODZINIE 15:00 ORAZ ZAMÓWIENIE ZŁOŻONE W SOBOTĘ LUB DZIEŃ USTAWOWO WOLNY OD PRACY (UWZGLĘDNIAJĄC W TYM NIEDZIELE ORAZ DNI ŚWIĄTECZNE) DOSTARCZANE JEST TAKŻE W CIĄGU DWÓCH DNI ROBOCZYCH;
 • W PRZYPADKU PŁATNOŚCI PRZELEWEM, POWYŻSZE TERMINY DOSTAW ZOSTAJĄ WYDŁUŻONE O CZAS REALIZACJI PRZELEWU (SKLEP PRZYSTĘPUJE DO REALIZACJI ZAMÓWIENIA PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY NA KONCIE).
 • DOWÓD ZAKUPU (FAKTURA VAT LUB PARAGON) ZOSTAJE DOŁĄCZONY DO PRZESYŁKI. DANE UMIESZCZONE NA FAKTURZE VAT SĄ ZGODNE Z PODANYMI PRZEZ KLIENTA PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA.
 • PRZED ODEBRANIEM PRZESYŁKI OD KURIERA NALEŻY SPRAWDZIĆ, CZY OPAKOWANIE NIE ULEGŁO USZKODZENIU W TRANSPORCIE. W PRZYPADKU, GDY OPAKOWANIE PRZESYŁKI JEST USZKODZONE, NALEŻY NIE PRZYJMOWAĆ PRZESYŁKI ORAZ JAK NAJSZYBCIEJ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z BOK W CELU WYJAŚNIENIA SPRAWY.

CENY PRODUKTÓW

 1. NA CAŁKOWITĄ WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA SKŁADA SIĘ: CENA TOWARU I KOSZTY PRZESYŁKI.
 2. CENY PRODUKTÓW PODANE SĄ PRZY OPISIE DANEGO PRODUKTU NA STRONIE SKLEPU.
 3. WSZYSTKIE CENY ZAMIESZCZONE NA STRONIE SKLEPU PRZY PRODUKCIE SĄ WYRAŻONE W ZŁOTYCH POLSKICH (PLN) I ZAWIERAJĄ PODATEK VAT (CENY BRUTTO).
 4. CENĄ OSTATECZNĄ JEST CENA PODANA PRZY DANYM PRODUKCIE NA STRONIE SKLEPU W CHWILI SKŁADANIA ZAMÓWIENIA PRZEZ KLIENTA.
 5. CENY TOWARÓW NIE ZAWIERAJĄ KOSZTÓW PRZESYŁKI.
 6. KOSZTY PRZESYŁKI WYNOSZĄ:

Koszt zamówienia

Dostawa firma kurierską

DHL

DHL Parcel Shop

Geis

Pobranie

Przelew/Dotpay

Przelew/Dotpay

Pobranie

Przelew/DOTPAY

Do 99 zł

14,83 zł

11,99 zł

11,99 zł

20,05 zł

18,05 zł

Powyżej 99 zł

0 zł

0 zł

0 zł

20,05 zł

18,05 zł

INFORMACJA NA TEMAT CAŁKOWITEJ WARTOŚCI ZAMÓWIENIA, OBEJMUJĄCEJ CENĘ TOWARU I KOSZTY PRZESYŁKI, ZOSTAJE PRZEDSTAWIONA KLIENTOWI PO DOKONANIU WYBORU FORMY DOSTAWY I FORMY PŁATNOŚCI, PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PRZEZ KLIENTA.

 1. NA FAKTURZE VAT LUB PARAGONIE DOSTARCZANYM KLIENTOWI WRAZ Z TOWAREM CENA TOWARU I KOSZTY PRZESYŁKI SĄ PODANE ŁĄCZNIE.
 2. INFORMACJA O FORMACH PŁATNOŚCI ZAWARTA JEST W § 7 REGULAMINU.
 3. SKLEP ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO DOKONYWANIA ZMIAN W CENACH PRODUKTÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W ASORTYMENCIE SKLEPU, WPROWADZANIA ORAZ WYCOFYWANIA ICH Z ASORTYMENTU SKLEPU, PRZEPROWADZANIA, ODWOŁYWANIA A TAKŻE MODYFIKOWANIA AKCJI PROMOCYJNYCH. ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PRZED DATĄ WEJŚCIA W ŻYCIE ZMIAN CENY, WARUNKÓW AKCJI PROMOCYJNYCH LUB WYPRZEDAŻY BĘDĄ REALIZOWANE NA ZASADACH DOTYCHCZASOWYCH.
 4. W PRZYPADKU SPRZEDAŻY PRODUKTÓW PROMOCYJNYCH, KTÓRYCH ILOŚĆ JEST OGRANICZONA, REALIZACJA ZAMÓWIEŃ NASTĘPUJE WEDŁUG KOLEJNOŚCI WPŁYWU POTWIERDZONYCH ZAMÓWIEŃ, AŻ DO WYCZERPANIA ZAPASÓW OBJĘTYCH TĄ FORMĄ SPRZEDAŻY.
 5. PROMOCJE W SKLEPIE INTERNETOWYM NIE PODLEGAJĄ ŁĄCZENIU, O ILE REGULAMIN DANEJ PROMOCJI NIE STANOWI INACZEJ. BEZPŁATNE DODATKI REKLAMOWE NIE PODLEGAJĄ WYMIANIE ANI REKLAMACJOM.